Hakkımızda

Ada Estetisyenlik ve Güzellik Uzmanlığı Kursu

Ada Akademi, talebin çok fazla olduğu bu sektörde çalışacak deneyimli uzmanlar yetiştirmek, onlara aldıkları eğitimle ayrıcalıklar kazandırarak meslek hayatına bir adım önden başlamalarını sağlamak için kurulmuştur. Eğitimimizde kaliteden asla ödün verilmemektedir. Eğitimimiz boyunca öğrencilerimiz son teknoloji cihazlarımızın kullanımını öğrenecek, makinelerle ilgili tecrübe kazanacaktır ve her bir makine ile ilgili sertifikaya sahip olacaklardır, böylelikle öğrencilerimiz makinelerle ilgili deneyimini uygulama alanında daha da geliştirip, sektörün aradığı uzmanlığı kazanmış olacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığını da arkasına alan ADA, müfredat çeşitliliğini arttırmış birçok uygulama için ayrı ayrı M.E.B. onaylı sertifika verme hakkını kazanmıştır. En büyük hedefi ilkokul, ortaokul ve lise mezunu olan meslek edinememiş kadınlarımıza iş imkanı sağlamak ve mesleğini severek yapacak olan estetisyenler yetiştirmektir.

İletişim

Vizyonumuz

Yeniliğe acık ve girişimcilik ruhuyla özdeşleşen bir kültürle öğrenciler yetiştirebilmektir. Çünkü inovatif düşünce kültürüne sahip bireyler yeni fikirler ortaya çıkarabilir ve kendini geliştirmenin sonzuzluğunu kabul edebilir. Bu ihtiyaç doğrultusunda sunduğu kaliteli eğitimlerle sektörde ihtiyaca cevap veren ve özellikle aranan bir kurum olarak, hem öğrencilerine hem de sektöre katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

Kursiyerlerimize çalışma hayatlarında yardımcı olabilecek çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren genel bir danışmanlık hizmeti vermektir. Ayrıca her açıdan destek vermeye çalışan akademik kadrosu ile psikolojik olarak onlara sıcak bir aile ortamı sağlamaktır.
Çözüm ortaklığı içinde olduğumuz kurumlar ile iş birliği yaparak öğrencilerimizin istihdam edilmesini sağlamaktadır.